Pravidla RECENZÍ

Goto down

Pravidla RECENZÍ

Příspěvek pro VerTheBestia za 25.05.18 13:46


  • Recenzi může napsat jakýkoliv hráč, musí však mít s daným projektem zkušenosti (byl či je na něm registrován). Nepište o OTRPG, které jste nevyzkoušeli! Uvádět přezdívku, pod kterou jste (byli) registrováni na daném projektu vám dodá na důvěryhodnosti, není to však podmínkou.
  • Kritika musí být korektní. Pokud svou recenzi pojmete jako možnost útoku či odplaty na hráče či správce daného OTRPG, bude ta smazána a vám se zhorší status na tomto fóru.
  • Než napíšete kritiku či pochvalu, dvakrát si prověřte fakta. To, co je jen váš dojem/pocit by nemělo převládat ve vašem textu a když se někde ocitne něco takto neurčitého, prosíme, abyste jasně uvedli, že je to jen váš osobní názor a nemusí mít s pravdou nic společného. Snažte se být neutrální.
  • Pište bez chyb a spisovně. Jste na textové hře a textové hry se zde hodnotí. Pokud si tedy nejste svou gramatikou příliš jistí, text řádně zkontrolujte či požádejte o pomoc někoho zkušenějšího. Za občasnou chybu vám nikdo hlavu trhat nebude, avšak příliš mnoho hrubek váš text znehodnotí.
  • Nepoužívejte smajlíky, trojité vykřičníky a zbytečné znaky. Pokud chcete vyjádřit nějaký svůj pocit, napište to normálně a opět platí pravidlo, že svůj osobní názor byste měli řádně označit jako subjektivní stanovisko.
  • Vyvarujte se dlouhých souvětí a hutných jednolitých odstavců. Nikomu se nechce číst nezáživné texty, u kterých se člověk ztrácí. Recenze o pár slovech nic neprozradí, ale příliš květnaté věty nováčkovi taktéž příliš nepomohou vybrat si tu správnou hru.
  • Každá recenze je viditelná pro všechny a autor projektu má vždy možnost se k tématu vyjádřit. Pište tak, abyste se za sebe nemuseli stydět. To platí i o opačném případu nesmyslného rozplývání-se nad projektem, které zájemcům o hru ani autorovi samotnému nic nedají.
  • V recenzi se nesmí nacházet interní informace o projektech. Pokud je něco v zaheslované části stránek projektu, nemáte žádné právo o obsahu spravovat ty, jenž k daným stránkám nemají přístup. V takových případech budete upozorněni a vaše recenze upravena či rovnou smazána.

Administrátor fóra má právo recenze mazat, nedržel-li se autor pravidel.
avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru