Seznam schválených vlků

Goto down

Seznam schválených vlků

Příspěvek pro VerTheBestia za 24.05.18 21:17

Smečka
Alfa ♀: Sidheag (VerTheBestia)
Alfa ♂: chybí!
Bety: chybí!
Pečovatelé: chybí!
Starší ochránci: nikdo
Mladší ochránci: nikdo
Starší lovci: chybí!
Mladší lovci: nikdo
Omegy: chybí!


Tuláci
Aimeé (Aseti)Ti, kdož nejsou zapsáni v tomto seznamu, nesmějí psát do herních místností!
Lov, nasycení a zranění
Každý vlk musí něco žrát, aby zůstal při síle a nezemřel hlady. Ve statistikách tak máte mimo jiné zapsáno i to, zda má váš vlk hlad a jestli trpí nějakým zraněním.


Nasycení
Za každých deset dní v realitě (IRL) zde proběhne den jeden. Pokud nemáte zapsánu absenci, pak musíte za herní den napsat minimálně jeden post, aby vám vlk nezamrzl v čase. Tehdy vašemu vlkovi za každý herní den ubude 25% nasycení (100% nasycení tedy stačí na 40 IRL dní). Klesne-li nasycení na nulu, je nutné vašemu vlkovi další den něco ulovit, jinak se stane podvyživeným!


Lov
Sami můžete sepsat pouze lov drobných živočichů jako jsou ryby, hraboši, myši a ptáci, které však vašeho vlka příliš nezasytí, ovšem pokud si lov v daný den sepíšete, získáte alespoň +5% do nasycení, což vám může oddálit nutnost dalšího lovu. Zkušenosti pro posílení některé z vlčích schopností získat nemusíte, ale v případě dobře sepsaného lovu vám občas správce něco připsat může.
Lov čehokoliv jiného se odehrává pod taktovkou vypravěče, tedy některého ze správců hry. Ti vždy napíší příspěvek do oblasti, kde se zvířata mohou vyskytovat a zároveň i doporučí množství vlků, kteří by měli zvíře lovit. Vlk totiž sice uloví většinu zvířat naprosto sám, avšak nedokáže větší kořist spořádat celou a tak může skončit většina masa napospas ostatním šelmám a mrchožroutům, což je rozhodně škoda, pokud jste členem smečky či máte partnera, se kterým se můžete o kořist podělit raději než s liškou, kunou či dokonce medvědem.
Při lovu však musí vlk dávat taktéž velký pozor, neb jakoukoliv nerozvážnost může osud potrestat zraněním, které pro většinu vlků znamená velké komplikace, ne-li rovnou blížící-se smrt. Naopak pokud se budete snažit, jistě získá váš vlk z lovu i nějaké zkušenosti, které se mu připíší k té z vlastností, která se bude zdát vzhledem k lovu nejvhodnější.


Zranění
Má-li váš vlk nějaké zranění, je pravděpodobné, že nebude moci lovit. Pro tuláka je tento stav velmi nebezpečný a s vysokou pravděpodobností znamená riziko blízké smrti. U člena smečky záleží dosti na tom, jak vážné zranění je a kolik času potřebuje k zahojení. Každopádně je dobré se zraněním vyhýbat jak jen to jde. U každého zranění budete mít napsáno, od kdy bude vlk schopen znovu něco ulovit, jak moc jej zranění oslabuje a kdy se úplně zahojí.
Podvýživa je speciální zranění, které oslabuje vlka a zároveň jej nutí konzumovat více masa (denní spotřeba se zvyšuje na 30% nasycení), aby se dostal zpátky do formy. Nevylučuje sice vlka z lovu, ale snižuje jeho šanci na úspěch a to až do chvíle, kdy doplní zpátky všechny potřebné kilogramy (dostatek potravy znamená zvýšení váhy, nedostatek stagnaci či snížení).


Naposledy upravil VerTheBestia dne 19.06.18 17:18, celkově upraveno 6 krát
avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Seznam schválených vlků

Příspěvek pro VerTheBestia za 26.05.18 8:31

Statistiky vlků
Sidheag

Rodný status: alfa
Pozice: alfa samice

Nasycení... 100%
Zranění... žádná

Síla... 11 z možných 50
Obratnost... 41 z možných 80
Dokáže vyvinout rychlost až 30,2 km/hod (max. 36,1)
Denně zvládne jít až 80,8 km. (max. 103)
Aimeé

Rodný status: ochránce
Pozice: tulák

Nasycení... 100%
Zranění... žádná

Síla... 10 z možných 60
Obratnost... 10 z možných 60
Dokáže vyvinout rychlost až 36,9 km/hod (max. 44,6)
Denně zvládne jít až 74,7 km. (max. 103)
avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru