Aimeé

Goto down

Aimeé

Příspěvek pro Aseti za 11.06.18 18:03

Jméno: Aimeé

Pohlaví: Samice

Věk: 4 roky

Rodina:
Aimée je jediná samice z vrhu. Kromě ní má ještě čtyři žijící sourozence

Vzhled:
  Aimée je stavbou těla mírně mohutnější. Pokud se vlčici zadíváte do očí, uvidíte na první pohled milé stvoření. Ale nenechte se zmást. Není to žádný domácí mazlíček. Kolem očí, které jsou zlatavě-hnědé, se rozprostírá bílá maska. Stejnou barvu má na krku i na břichu. Od spodní strany směrem nahoru se srst ztmaví do barvy bílé kávy. Na hřbetě má srst nejtmavší, ale ne úplně černou. Spíše lehce do šeda. Zadní a přední tlapy jsou bílé až krémové barvy. Při dopadu slunečních paprsků se srst mírně leskne do zlatova. Nejlépe je to vidět právě na přechodu mezi světlými a tmavými místy.  

Historie:


Vítej človíčku! Právě si narazil na vlčici, jež nese jméno Aimée. Chceš se o ní dozvědět více? Nuže dobrá, jdeme na to. Vše začalo v době, kdy se stromy zelenaly, louky krásně voněly a bylo velmi teplo. Právě v té době spatřilo světlo světa pět malých kníkajících uzlíčků. Všechna vlčata měla krémovou barvu, až na jedno. Vlčici, která nesla jméno Aimeé. Společně se svými sourozenci žila ve smečce, kterou vedli její rodiče. Kromě nich se smečka skládala z dvou tet z matčiny strany a dvou strýčků ze strany otce. O výchovu vlčat se však nejčastěji starala matka. Vlčata se jako první naučila samozřejmě chodit. Pravda, ze začátku to byly krůčky věru nejisté, později však nabývala na jistotě a už brzo cupitali za maminkou. Malí vlčci začali zkoušet svůj první lov. Zatím však ještě velmi hravý a lovili jeden druhého. Obživu obstarávali starší členové smečky. Vlčata, stále ještě kojena od matky, se už nemohla dočkat, až ochutnají to, co jedí ostatní členové. Jaká to byla sláva, když konečně mohla ochutnat maso. Pravda, vlčci to ze začátku očichávali a dívali se značně nedůvěřivě, posléze však začali pomalu maso okusovat. Jak rostla a sílila, zlepšovaly se také jejich dovednosti.

Ne všichni sourozenci byli nadáni stejně. Všechna vlčata se zdokonalovala v lovu, někomu to šlo lépe, jinému hůře. Aimée byla jedna z těch, komu se v lovu dařilo. Kromě lovu, byla velmi dobrá také v boji a díky své statnější postavě, měla skvělé předpoklady pro to, aby byla schopna ochránit smečku. To už však předbíháme. Vraťme se ještě k prvnímu lovu. Aimée podobně jako ostatní sourozenci, nechtěla udělat otci ostudu a tak se velmi snažila nezklamat. Samec je dovedl k místu, kde se pásla kořist. Společně stejně jako ostatní sourozenci, nejprve na kořist číhali a tiše se plížili za ní. Potom statnější a rychlejší mladý vlk vyrazil vpřed a snažil se oddělit jednoho člena stáda od ostatních. Což se mu po nějaké době podařilo. Vlk se hnal za ním a zbylí sourozenci také. Avšak v důsledku špatně pochopených vlčích signálů se nedokázali dohodnout a zvíře mezitím uteklo neznámo kam. A spolu s ním i zbytek stáda. První lov tedy skončil pro ně neslavně. Samozřejmě, že z toho byli smutní, nejvíce Aimée, která měla pocit, že ve všem musí být nejlepší a chtěla, aby na ni byl její otec hrdý. Snila o tom, že jednou povede smečku a že bude stejně silná a rozvážná jako on.

Uběhlo pár let a vlčci došli do věku, kdy jim začala být půda pod nohama horká a každý zatoužil někam pro dobrodružství, které nabízel ten daleký širý svět, který se rozkládal za hranicemi smečkového území. Nejinak tomu bylo i u Aimée.
Jednoho dne se rozhodla rodnou smečku opustit, aby zkusila žít na vlastní pěst a prozkoumat nová území.
A tak se Aimée vydala vstříc novým zážitkům ve světě, kde musela spoléhat jen sama na sebe. Ve světě, kde platí zákon džungle.
Naposledy upravil Aseti dne 11.06.18 20:57, celkově upraveno 2 krát

Aseti
Nováček

Počet příspěvků : 7

Hodnocení
Zkušenosti s hraním:
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aimeé

Příspěvek pro VerTheBestia za 11.06.18 19:10

avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru