Můj profil, hodnocení atd.

Goto down

Můj profil, hodnocení atd.

Příspěvek pro VerTheBestia za 24.05.18 14:50

Ve chvíli, kdy se zaregistrujete na fórum, stáváte se hráčem na tomto projektu a automaticky se vám vytvoří profil. Ten si můžete upravovat po kliknutí na ikonku v horním menu.

Informace


 • Uživatelské jméno… lze změnit jen v případě, že o změnu požádáte administrátora projektu (VerTheBestia). Je to důležité hlavně z důvodu, že při příliš časté změně jmen bychom v tom měli pořádný zmatek.
 • E-mailová adresa… nikdo kromě administrátora projektu tento kontaktní údaj neuvidí. Můžete si jej měnit kdykoliv chcete. Ostatní uživatelé vám mohou napsat e-mail jen skrze formulář na fóru.
 • Heslo… nikdo ho neuvidí, můžete si jej kdykoliv změnit. Používáte ho při každém přihlášení na fórum. Pokud heslo zapomenete, můžete si na váš e-mail poslat nové.
 • Pohlaví, věk… jsou viditelné informace. Vyplňujte je jen v případě, že vám nevadí tyto informace sdílet se všemi ostatními hráči (uživateli registrovanými na fóru). Toto vypsat není povinné!
 • Bydliště… pokud chcete, můžete si vypsat okres či kraj, ve kterém žijete. Prosíme, abyste své bydliště více nespecifikovali, neb je tato položka viditelná pro všechny hráče. Tato informace slouží v podstatě jen pro statistiku, abychom věděli, odkud je největší množství hráčů. Není vaší povinností tuto informaci sdělovat!
 • Oblíbené… doporučujeme zde vypsat to, co se nějakým způsobem týká OTRPG. Položka je viditelná pro všechny hráče a mohou vás tedy na jejím základě kontaktovat, aby vám navrhli hru atd. Zároveň není dobré se příliš rozepisovat, zkuste spíše několik základních hesel.
 • Hra… zde napište minimálně to, zda hrajete, nehrajete či hledáte hru. Je to viditelné pro všechny hráče, a to i v seznamu hráčů a může to být informace velmi užitečná pro ostatní, takže by měla být pravdivě vyplněna. Zároveň prosíme abyste zde nepsali věty, ale maximálně pár slov.
 • Komentáře… do komentářů Ti může něco napsat jen admin, případně i na žádost jiného hráče/správce herního světa. Může se tady vyskytnout pochvala i rada ohledně toho, co můžeš na svém hraní zlepšit. Položka je viditelná pouze pro tebe a administrátora.
 • Postava… několik položek, které si vyplňuješ v případě, že zrovna na tomto webu hraješ, tak aby všichni věděli, za které postavy a ve kterém světě. Postav, za které můžeš hrát najednou může být velké množství a každá by měla být uvedena zvlášť v některé z těchto kolonek. O postavě by však v dané kolonce nemělo být více než několik slov, neb se tato informace zobrazuje pod každým tvým příspěvkem.
 • Kontakty… veškeré kontakty, které zde uvedeš, budou viditelné pro všechny ostatní hráče, proto si řádně rozmysli, zda je chceš uvést (web, facebook, skype atd.)Podpis

Zde bys měl mít vypsány všechny postavy, za které aktuálně na tomto webu (na všech našich světech) hraješ společně s odkazy na jejich profily v dané lokaci. Jinak je to čistě tvůj prostor, který si vyplň tak, jak jen chceš. Podpis by však neměl být příliš dlouhý a v případě, že se v něm budou vyskytovat obrázky, je lepší je vložit do spoilerů, aby zbytečně nezahlcovaly stránku.

Obrázek

Zde můžete obrázky nahrávat ze svého počítače (max. 64 kb), vkládat odkazy na dané obrázky či si vytvořit avatar s pomocí určené aplikace. Doporučujeme vám vkládat obrázky s maximální šířkou 180px, vzhledem k faktu, že větší obrázky budou zasahovat do textu, který napíšete. V případě, že vložíte obrázek s různou výškou a šířkou, na chatu a u posledního příspěvku se bude deformovat.


Hodnocení


 • Zkušenosti s hraním… vyplňujete sami. Nebojte se napsat, že jste úplní začátečníci či hrajete poprvé. Ostatní vám pak jistě rádi poradí a budou na vás s hodnocením mírnější. Naopak pokud máte dlouhodobé zkušenosti, napište spíše dobu, od kdy hrajete. Věříme, že budete ke svým spoluhráčům upřímní.
 • Zkušenosti správce… vyplňujete sami. Pokud nemáte žádné, rozhodně to nevadí, a to ani v případě, že chcete s vypravěčováním začít právě zde. Nováčkům rozhodně pomůžeme. Naopak, pokud napíšete, že máte dlouhodobé zkušenosti, a přitom z vámi psaných her půjde vidět, že vám to vůbec nejde, tím spíše vám nebudeme důvěřovat. Doufáme proto, že budete ke svým spoluhráčům upřímní.
 • Pravidla… od začátku máte hodnocení „Nikdy neporušil/a.“, které se však může s postupem času měnit. „Dopustil/a se jen drobné chyby.“ je hodnocení, které je taktéž rozhodně dobré a o ničem špatném nesvědčí – jsme jen lidé a každý může občas uklouznout. „Občas přešlápne, ale při upozornění se opraví.“ taktéž není špatné hodnocení a v případě, že se budete hlídat, pak se dostanete zpátky k předchozímu hodnocení. Pozor byste si měli dávat však v případě, že budete mít hodnocení „Nerespektuje. Hrozí mu/jí vyloučení.“ neb v případě, že i nadále respektovat pravidla nebudete, můžeme vám zakázat přístup na fórum. 
 • Reálie… „Zná nazpaměť.“ je hodnocení pro perfekcionisty, kteří znají reálie snad stejně dobře, jako správci daného projektu. „Má přehled.“ je velmi dobré hodnocení, které by měl mít každý pečlivý hráč. „Pravděpodobně pročítá.“ v zásadě znamená jen, že se v reáliích občas trochu ztrácíte či sem-tam napíšete nějakou hloupost, takže by to chtělo trochu pečlivěji číst. „Čte dodatečně.“ je hodnocení pro člověka, který musí být obvykle předem upozorněn na fakt, že některé věci jsou v daném světě jinak, než je zvyklý a pokud se objeví toto hodnocení právě u vás, bylo by dobré se zamyslet nad tím, zda vám těch pár stránek textu opravdu dělá takové potíže, nebo jste se na to jen vykašlali. „Nerespektuje.“ je prostě negativní hodnocení, které byste měli co nejdříve změnit, neb v opačném případě s vámi jistě brzy nikdo hrát chtít nebude!
 • Nápaditost, délka příspěvků a znalost gramatiky… hodnotí vás vaši spoluhráči a správci her, na které jste se zaregistrovali. Jsou to spíše jen bodové údaje, které vám mohou říci něco o tom, na čem byste měli zapracovat, a i ostatním hráčům můžou něco málo naznačit. 

Chybí vám v profilu nějaké informace? Navrhněte změnu administrátorovi fóra a uvidíme, zda se novoty chytí!
avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru