Registrace herního světa

Goto down

Registrace herního světa

Příspěvek pro VerTheBestia za 24.05.18 12:41

Máte-li dobré nápady na nepříliš velké hry či jste tvůrcem/správcem kvalitní existující OTRPG odehrávající se na fóru, můžete si jako součást našeho kolektivu tento svět zaregistrovat i zde. Možnosti jsou tedy následující…

Registrace světa na tomto fóru
Tato možnost zde je v prvé řadě pro krátkodobé či drobné projekty, kterým bude stačit nevelký prostor, jenž jim zde vyhradíme. Výhoda je zde hlavně pro ty, kdož si nechtějí vytvářet vlastní stránky (zvláště pak v případě, že se jedná o příběh, který nemá trvat léta), a přesto by chtěli slušné zázemí pro svou hru. Navíc je zde tato možnost i pro projekty, které prozatím nemají žádnou hráčskou základnu a tedy se zde na fóru chtějí jen tak lehce oťukat, než se převedou na vlastní stránky. Ač máme v názvu slovíčko "fantasy" není nutné aby všechny registrované projekty na tomto fóru byly jen s touto tématikou. Ovšem samozřejmě jsou tu jisté podmínky, hlavně tedy proto, že chceme vytvořit komunitu kvalitních hráčů a příběhů. 

  • Zkušenosti správce s hraním textových her (nejlépe aby zde napsal nějaký ten příspěvek a my tak věděli přesně, s kým máme tu čest).
  • Správce musí mít na hru čas a trpělivost (nemáme v plánu tady mít spoustu neaktivních her; když si založíte OTRPG je to závazek a nevděčná práce, počítejte s tím; není pravděpodobné, že vám někdo poděkuje, hráči nejsou vždy zrovna nejmilejší a čeká vás jistě spousta překážek, za jejichž překonání získáte akorát dobrý pocit a místo, kde můžete hrát dle svých pravidel).
  • Sepsané reálie pro svět, krátké shrnutí plánovaného příběhu.

Všechno potřebné napište adminovi (VerTheBestia) do zpráv a pokud bude všechno v pořádku, během následujícího dne budete mít k dispozici svůj prostor zde na fóru a všechny práva k jeho spravování, včetně přidávání nových postav. O tom, zda bude hra veřejná (svět viditelný pro všechny, pouze registrovaní hráči smí přispívat) nebo soukromá (svět viditelný jen pro registrované hráče) prosím informujte předem.Registrace světa s vlastním webem
Jedná se v podstatě o reklamu, kterou můžete svému fantasy OTRPG projektu na těchto stránkách udělat. Externí odkazy budou mít svou vlastní kategorii, kde budou vystaveny společně s krátkým popisem dané hry. Zveřejňovat však budeme jen takové hry, které se nám budou zamlouvat a splní následující podmínky…

  • Hra musí probíhat na fóru (přesněji řečeno, nesmí se jednat o tzv. „hvězdičkové“ RPG, je povinná jistá kvalita a délka příspěvků, povoleny jsou tedy i weby na podobném základu).
  • Správci a administrátoři hry musí být vstřícní a ochotní pomoci (stížnosti ze strany hráčů na vedení projektů budeme brát vážně, protože právě pro hráče tohle všechno děláme!).
  • Hra musí být aktivní. Musí se dát zjistit přítomnost správců/administrátorů na fóru a jejich zájem u hru. Pokud správce neznáme, nebudeme zveřejňovat úplně nové hry u nichž je riziko, že o ně v prvních měsících ztratí vedení zájem.
  • Hra musí být alespoň něčím zajímavá (nechceme tady desetkrát Bradavice, osm měst s nemrtvými a šest vlčích doupat). Tuhle podmínku posoudí admin tohoto fóra, případně se za hru mohou přimluvit zdejší hráči/správci.

Všechno potřebné napište adminovi (VerTheBestiado zpráv a pokud bude všechno v pořádku, brzy se na fóru objeví odkaz na novou hru i s popiskem a případným hodnocením od hráčů tohoto projektu.Registraci může poslat pouze osoba registrovaná na tomto fóru (nemusí být aktivní, bude zařazena mezi tzv. Externisty), díky čemuž se budeme moci s danými lidmi zkontaktovat.
avatar
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru