Jessie

Goto down

Jessie

Příspěvek pro Jessie za 17.06.18 20:47

Jméno : Jessie
Pohlaví : Samice
Věk : 4 roky
Rodina : Nikdo z mé rodiny nepřežil jen bratr Derek který se furt někde toulá a já nevím kde .
Vzhled : Bílá polární vlčice s játrovými oči .  Jsem hubená možná až by někdo řekl vychrtlá ale to je tím že jsem již dlouho sama ale zas mám osvalené nohy což mi umožňuje rychleji běhat než ostatní vlci moje srst je načechraná a jsem na ní hrdá , mám na sobě několik jizev které naštěstí schovává má srst jizvy mám z toho že jsem se několikrát dostala do konfliktu . Mám silné zoubky které ráda ukazuju . Na sobě mám peříčka co mi dali lidé když mě chytili a udělali mi u pár kroužků v uších aby mě poznali . Moje vlčí rysy jsou i přes moje hubené tělo krásně vidět .
Historie : Jako malá jsem žila se svou smečkou bylo to moje nejkrásnější období v životě jen jsme si se sourozenci hráli ale když mi byly 2 roky a já se konečně začala učit lovit tak přišli lidé všechny až na mě a na sestru zabili sestra utekla daleko do lesa  a mě zajali a snažili se ze mě udělat mazlíčka dali na mě peříčka a propíchli mi uši byl to nejhorší rok mého života . Poslední rok jsem se toulala kde se jen dalo .
Schopnosti :
vytrvalost: 25%
Síla:20%
Rychlost : 30%
Obratnost : 25%
Jessie
Nováček

Počet příspěvků : 1

Hodnocení
Zkušenosti s hraním:
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jessie

Příspěvek pro VerTheBestia za 18.06.18 8:46

Vítám tě tady u nás na fóru, na začátek tě poprosím, aby sis zmenšila obrázek v profilu na šířku max. 180px, aby nezasahoval do tebou psaného textu. A teď již k samotné registraci…

V prvé řadě, gramatika… prosím, mezera před dvojtečkou se píše jen v případě poměru, dělení či měřítka, což pro žádný případů ve tvém textu neplatí, takže mezery piš jen za dvojtečku, ne před ni (tz. Jméno: Jessie). Stejně tak se nepíše mezera před tečky, čárky a další interpunkční znaménka, proto si prosím v textu vymaž všechny mezery před tečkami. Čárky ti v textu úplně chybí (přesněji je tam jedna jediná a spousta chybí), takže si zjisti, jak se mají používat (kupříkladu zde) a doplň si je v textu. A pak jsou tu další chybičky, jako například ve shodě podmětu s přísudkem: Bílá polární vlčice s játrovýma očima.
Co se týče obsahu… byla bych ráda, kdybys jej přepsala z pohledu třetí osoby, neb minimálně vzhled by měl být sepsán objektivně, tedy je nerozumné, aby byl psán z pohledu tvé vlčice.
Vzhled… Spíše, než játrové oči bych považovala za vhodné oči jantarové (o játrové barvě očí jsem ještě nikdy neslyšela, navíc, u registrace je uvedeno, jaké barvy očí může mít dospělý vlk). Máš zde taktéž psáno: mám osvalené nohy což mi umožňuje rychleji běhat než ostatní vlci – jenže následně u schopností nemáš zrovna vysoké procento rychlosti, takže zde něco trochu nesedí. Když zmiňuješ jizvy, chtělo by to specifikovat, kde se nacházejí. Když si v historii dostatečně osvětlíš příhodu s lidmi, kroužek v uchu by ti možná mohl projít, ale peříčka by vlčice jistě brzy ze srsti vytratila. A poté, víme, že je tvoje vlčice hubená, s načechranou bílou srstí, ale třeba o výšce ses moc nezmiňovala, a ve hře může pak dojít k dohadům o tom, kdo koho převyšuje. Takže dopsat, specifikovat.
Historie… je definitivně krátká. Máš čtyřletou vlčici, která si toho musela už dosti prožít. Smečka, se kterou žila dva roky, si rozhodně zaslouží daleko více než jen jednu větu. Navíc, vlčata chodí s dospělými podívat se na to, jak loví už od tří měsíců, od sedmého či osmého se pak lovu aktivně účastní – takže nedává smysl, proč by se tvá vlčice měla učit lovit až ve dvou letech. Zápletka s lidmi mi vždycky dělá problémy, neb nechat se chytit a následně utéci, je hodně složitá a raritní věc – takže ti to nepřijmu, dokud to nebude všechno pečlivě rozepsané a promyšlené. Určitě ti neprojde jedna věta, ve které si vlčici někdo chytil, propíchl jí uši a ta se pak záhadně dostala na svobodu. Stejně tak pokud se už rok toulá, tak je otázka, čím se živí, když dříve píšeš, že při prvním lovu jí odchytili, a tedy se neměla, jak naučit lovit. Jednoduše, historii musíš celou přepsat, minimálně na těch 300 slov, jak je uvedeno v registraci, a pokud do toho chceš míchat lidi, budeš to muset ještě opravdu pořádně promyslet.

Až si toto opravíš (v původním textu), napiš v odpovědi, že máš hotovo.

_____________________________________________________________________________________________________________
VerTheBestia
Admin

Počet příspěvků : 27

Hodnocení
Zkušenosti s hraním: od roku 2010
Pravidla: Nikdy neporušil/a.
Nápaditost: Nehodnoceno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: